• Home »
 • Scannen en mailen

Scannen en mailen

Scan & mail administratieWeg administratieve rompslomp. Facturen en andere boekingsbescheiden scant u in en stuurt u op per email. Papieren dagafschriften zijn niet meer nodig om te boeken. U kunt de dagafschriften electronisch ophalen bij uw bank en aan ons toe sturen. Als u bij Rabobank of ABN-Amro bankiert, kunt u ons zelfs machtigen dagelijks uw bankafschriften op te halen en te verwerken in uw boekhouding. De gescande documenten worden vervolgens vewerkt en opgeslagen in uw electronische archief.

Verwerking door VVE Online

VVE-Online zorgt voor de rest. Uw mutaties worden snel verwerkt, U bent dus altijd up-to- date. Natuurlijk kunt u op elk gewenst moment de administratie raadplegen en rapporten genereren. Ook kunt u kiezen voor uitgebreide opties:

 • Invoeren en bewaking begroting
 • Boeken maandelijkse servicekosten
 • Incasso maandelijkse servicekosten
 • Bewaken betalingen servicekosten
 • Maandelijkse boeking onderhoudsreserve
 • Betalen via betalingsbestanden

De medewerkers van Digitale Schoenendoos en VVE-Online zijn deskundig en staan altijd voor u klaar bij problemen.

Rapporten en opties

Omdat U met VVE-Online alle mogelijkheden hebt om uw administratie up-to-date te houden, kunt u ten alle tijde zelf makkelijk en snel rapportages maken ten behoeve van u zelf en de leden. Belangrijke standaard-rapporten zijn:

 • Balans
 • Winst- en Verliesrekening
 • Vergelijking begroting met werkelijkheid
 • Vergelijking begrotingen over de jaren heen
 • Nog te ontvangen servicekosten

Optioneel kunt u:

 • Incassobestanden maken voor bankverwerking
 • Betaalbestanden maken voor bankverwerking

De voordelen op een rij

 1. Geen boekhoudkennis nodig
 2. Boekhouding altijd actueel
 3. Opslag electronisch archief
 4. Nieuwe penningmeester geen probleem
 5. Incasso servicekosten
 6. Begrotingsbewaking
 7. Opvallend lage kosten
 8. 24/7 administratie verwerken
 9. Altijd en overal inzage
 10. Weinig tijdsbeslag